Open Monumentendag: Opendeurdag Archeo7
Gewijde aarde en andere opgravingen
De bodem verbergt veel geschiedenis die we dankzij archeologie naar boven kunnen brengen. Het werk van een archeoloog gaat echter veel verder dan het louter opgraven van artefacten. Archeo7, de regionale archeologische dienst, stelt dan ook graag zijn werking aan het publiek voor.
Aan de hand van onder andere enkele concrete projecten in Mesen zal de archeoloog het hele werkproces van eerste spadesteek tot wetenschappelijke ontsluiting uit de doeken doen. Vooral de recente opgraving rond de oude Sint-Niklaas zal uitvoerig worden belicht. Kinderen zullen actief kunnen kennismaken met archeologie. U kunt met uw eigen vondsten terecht bij de archeoloog om er meer informatie rond te krijgen.
Locatie: Ontmoetingscentrum, Korte Mooiestraat 6, 8957 Mesen
Uren: 13u30 tot 18u00
Om 14u30 start er aan het ontmoetingscentrum een gegidste wandeling doorheen het verleden van de kleine Vredestad. Deelname is gratis.
Wanneer gaat deze activiteit door? |
|
| BeginDatum: | 12/09/10 |
| Aanvangsuur: | 13u30 |
| Einddatum : | 12/09/10 |
| Einduur: | 18u00 |
Waar gaat deze activiteit door? |


